Bashkëjetuesja largohet nga banesa dhe nuk kthehet më, 59-vjçari kërkon ndihmë në polici

Shqipëria

Bashkëjetuesja largohet nga banesa dhe nuk kthehet më, 59-vjçari kërkon ndihmë në polici

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 13:11
Foto ilustrim

Një 59 vjeçar nga Lushnja i është drejtuar policisë për të denoncuar largimin nga banesa të bashkëjetueses së tij, duke mos pasur asnjë informacion se ku ndodhet.

“Në datën 30.06.2022, në Komisariatin e Policisë Lushnjë, ka bërë kallëzim shtetasi Sh. P., 59 vjeç, banues në Thanë, Lushnjë, se është larguar nga banesa që prej datës 26.06.2022 dhe nuk është kthyer më, bashkëjetuesja e tij, shtetasja L. Sh., 49 vjeçe.

Po punohet për gjetjen e 49-vjeçares”, njofton policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat