Aksident i rëndë në Fushë Krujë, makina përplas për vdekje 55-vjeçaren

Shqipëria

Aksident i rëndë në Fushë Krujë, makina përplas për vdekje 55-vjeçaren

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 12:41
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një gruaje, ka ndodhur këtë mesditë në Fushë Krujë.

Ngjarja është shënuar në fshatin Larushk, ku një makinë ka përplasur për vdekje 55-vjeçaren L.R.

Krujë/Informacion paraprak

Rreth orës 12:00, në fshatin Larushk, Fushë Krujë, automjeti me drejtues shtetasin M. Xh., 55 vjeç, ka aksidentuar shtetasen L. R., rreth 55 vjeçe, e cila për pasojë ka humbur jetën.

Drejtuesi i mjetit, shtetasi M. Xh., është shoqëruar në Komisariat, për veprime të mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat