Aksidenti në Fushë Krujë, humb jetën 55-vjeçarja

Shqipëria

Aksidenti në Fushë Krujë, humb jetën 55-vjeçarja

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 15:43
Pamje nga aksidenti

Një 55-vjeçare ka humbur jetën në një aksident.

Aksidenti ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Larushk, Fushë Krujë.

Policia bën me dije se automjeti me drejtues M. Xh., 55 vjeç, ka aksidentuar gruan me iniciale L.R.

Shoferi është shoqëruar në Komisariat, ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat