Pengmarrje, ngacmim seksual dhe gjobvënie! Prokuroria e Elbasanit merr të pandehur vëllezërit Manahasa

Shqipëria

Pengmarrje, ngacmim seksual dhe gjobvënie! Prokuroria e Elbasanit merr të pandehur vëllezërit Manahasa

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 16:29
Foto ilustrim

Prokuroria Elbasanit ka kaluar për gjykim Seit Manahasën dhe Kreshnik Manahasën.

Burime bëjnë me dije për Gazetën Shqiptare se personat e mësipërm akuzohen për heqje të paligjshme në bashkëpunim të lirisë, vjedhje me dhunë në bashkëpunim, ngacmim seksual dhe shtrëngim me dhunë për dhënie pasurie (Gjobvënie).

Gjithashtu, Prokuroria Elbasan ka kaluar për gjykim Kreshnik Manahasën për falsifikim dokumentesh.

Rasti vijon të hetohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat