Gjuan me armë zjarri në ajër pas sherrit me gruan, 50-vjeçari në kërkim

Shqipëria

Gjuan me armë zjarri në ajër pas sherrit me gruan, 50-vjeçari në kërkim

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 08:39
Foto ilustrim

Policia e Vlorës ka shpallur në kërkim një 50-vjeçar i cili ka qëlluar me armë zjarri në ajër pas një konflikti të çastit, në banesë me bashkëshorten e tij dhe dy fëmijët e mitur.

Nga verifikimet e bëra nga policia nuk ka persona të dëmtuar.

Policia ka ngritur pika kontrolli dhe vijon krehjen e zonës për kapjen e autorit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat