Aksident i rëndë në Pogradec/ Disa të plagosur, mes tyre dhe një fëmijë

Shqipëria

Aksident i rëndë në Pogradec/ Disa të plagosur, mes tyre dhe një fëmijë

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 19:33
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Zërvaskë në Pogradec.

Nga informacionet paraprake dyshohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Numri i të plagosurve nuk dihet ende, por burime bëjnë me dije se i dëmtuar ka mbetur edhe një fëmijë.

Në vendngjarje janë dy ambulanca dhe policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat