Kamioni merr përpara makinën në Fier, 27-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital!

Shqipëria

Kamioni merr përpara makinën në Fier, 27-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital!

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 14:26
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Portëz të Fierit. Policia bën me dije se një kamion është përplasur me një automjet tip BMW.

Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i automjetit I. M., 27 vjeç i cili është dërguar në spital ku po merr edhe trajtim mjekësor.

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur shkakun e këtij aksidenti.

“Sot, rreth orës 12:45, në Portëz, shtetasi N. Y., duke drejtuar automjetin tip kamion është përplasur me automjetin tip “BMW”  me drejtues shtetasin I. M., 27 vjeç, banues në Drizë.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar dhe po merr mjekim në spital shtetasi I. M. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit”, bën me dije policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat