Fluks i lartë pushuesish në kufi, krijohen radhë të gjata në Kakavijë

Shqipëria

Fluks i lartë pushuesish në kufi, krijohen radhë të gjata në Kakavijë

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 11:16
Foto ilustrim

Në Kakavijë mëngjesi i sotëm ka sjellë një numër të lartë pushuesish, të cilët duan të hyjnë në Shqipëri.

Në anën e Greqisë janë krijuar radhë të gjata, pasi po punojnë me dy sportele në hyrje dhe dy në dalje.

E kundërta ndodh në palën shqiptare, ku situata paraqitet e qetë dhe pa radhë pritjeje, për shkak të punës me katër sporteleve në hyrje dhe tre në dalje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat