Parashikimi i motit për sot

Shqipëria

Parashikimi i motit për sot

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 06:58
Foto ilustrim

Ditën e martë moti parashikohet me vranësira kryesisht të dendura (përjashto kthjellimet e pakta në orët e para të mëngjesit).

Parashikohen reshje shiu të herëpashershme dhe lokalisht të vazhdueshme me inteniste mesatar dhe të lartë në formën e rrebesheve dhe stuhive shoqëruar me shkarkesa elektrike dhe breshër.

Reshjet me intensitet të lartë për këto dy ditë parashikohen më tepër përgjatë ultësirës perëndimore.

Edhe dita e mërkurë dhe ajo e enjte vijojnë me kushte atmosferike relativisht të paqëndrueshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat