Aksident tek ura e Kardhiqit, mjeti i tonazhit të rëndë përplaset me Fordin, dy të plagosur

Shqipëria

Aksident tek ura e Kardhiqit, mjeti i tonazhit të rëndë përplaset me Fordin, dy të plagosur

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 11:01
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme pranë urës së Kardhiqit në aksin Tepelenë-Gjirokastër.

Raportohet se një mjet i tonazhit të rëndë është përplasur me një Ford, ku udhëtonin dy persona.

Drejtuesi i Ford dhe pasagjerja në mjet mësohet se kanë mbetur të lënduar nga aksidenti.

Në fotot shihet Fordi-i që është shkatërruar nga përplasja e fortë me mjetin e tonazhit të rëndë.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat