Aksident tek Ura e Kardhiqit, makina përplaset me maunen, shoferi dhe e ëma në spital

Shqipëria

Aksident tek Ura e Kardhiqit, makina përplaset me maunen, shoferi dhe e ëma në spital

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 13:16
Foto ilustrim

Ndërkohë një aksident tjetër u shënua në aksin Gjirokastër – Tepelenë pranë Urës së Kardhiqit.

Një autoveturë e cila drejtohej nga D.Rina ng Bulqiza është përplasur me një maune e cila vinte në drejtim të kundërt.

Për pasojë është lënduar drejtuesi i mjetit dhe e ëma që ishte pasagjere.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. Ndërkohë që janë shoqëruar në spitalin e Gjirokastër dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat