Rama nxjerr foton me familjen në Vlorë, detaji që ra në sy

Shqipëria

Rama nxjerr foton me familjen në Vlorë, detaji që ra në sy

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 17:33
Familja Rama

Kryeministri Edi Rama ka vizituar bashkë me bashkëshorten e tij Lindën dhe djalin e vogël Zahon qytetin e Vlorës.

Tashmë siç dihet Vlora është në qytetet e preferuara të kreut të qeverisë, i cili zgjedh shpesh të kalojë fundjavën bashkë me familjen në jug të vendit.

Por ajo që bie në sy në foton e kryeministrit Edi Rama, është veshja e tij dhe familjes.

Siç shihet edhe në foto Edi Rama, Linda dhe Zaho janë veshur të tre me të zeza.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat