Aksident i rëndë në rrugën Pogradec – Qafë Thanë, makina përplaset me trafik ndarësen, bëhet copë-copë

Shqipëria

Aksident i rëndë në rrugën Pogradec – Qafë Thanë, makina përplaset me trafik ndarësen, bëhet copë-copë

Më: 28 nëntor 2022 Në ora: 16:56
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më herët në rrugën nacionale Pogradec-Qafë -Thanë.

Një makinë  ka dalë nga rruga e është përplasur me trafik ndarësen.

Për pasojë mjeti ka pësuar dëme të mëdha materiale.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar, apo viktima nga aksidenti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat