Moti për ditën e sotme

Shqipëria

Moti për ditën e sotme

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 07:15
Foto ilustrim

Ditën e martë, sa i përket motit pritet të mbizotërojnë vranësirat dhe kthjellimet, ndërkohë që temperaturat tanimë nuk do t’i kalojnë 16 gradë celciues, e minimale do të shkojnë deri në -3.

Era do të fryjë në drejtim juglindje- verilindje e lehtë e mesatare në bregdet.

Valëzimi në dete do të jetë i forcës 2-3 ballë.

Pas të martës, pritet të ketë nisje të reshjeve, kryesisht në jug të vendit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat