Aksident i rëndë në Lezhë, automjeti përplas personin me aftësi të kufizuara, shoferi largohet nga vendngjarja

Shqipëria

Aksident i rëndë në Lezhë, automjeti përplas personin me aftësi të kufizuara, shoferi largohet nga vendngjarja

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 19:02
Foto ilustrim

Një aksident automobilistik ka ndodhur në zonën e Tales në Lezhë ku si rezultat është plagosur një person.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se i plagosuri dyshohet të jetë përplasur nga një automjet i cili është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërsa raportohet se ai është shurdh-memec.

Sakaq, i plagosuri ndodhet në spitalin e Lezhës ku po merr mjekimin e nevojshëm, ndërsa policia po punon për zbulimin e rrethanave.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat