Operacion për kalimet e paligjshme të kufirit në Morinë, dëmtohet shtetasi sirian

Shqipëria

Operacion për kalimet e paligjshme të kufirit në Morinë, dëmtohet shtetasi sirian

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 16:40
Familja e Aaron Carter

Një operacion për kalim të paligjshëm kufiri është mbajtur në Morinë dhe disa persona kanë rënë në prangat e policisë.

Burime për abcnews.al bëjnë me dije se një shtetas sirian është dëmtuar.

Por nuk dihet ende në çfarë rrethanash.

Pritet ende reagimi zyrtar i policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat