Aksident i rëndë në Koplik, drejtuesi i mjetit humb jetën rrugës për në spital

Shqipëria

Aksident i rëndë në Koplik, drejtuesi i mjetit humb jetën rrugës për në spital

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 22:14
Foto ilustrim

Rreth orës 21:00, tek rreth rrotullimi Koplikut, shtetasi Martin Lulaj 38 vjeç, banues në fshatin Hot, Malësi e Madhe,  duke drejtuar automjetin  tip Opel, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka  dalë nga rruga.

Drejtuesi i automjetit shtetasi Martin Lulaj  pësoi  dëmtime të rënda dhe për pasojë gjatë rrugës për në spital ka ndërruar  jetë.

Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave  dhe shkakut të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat