Ky është 34 vjeçari që humbi jetën pas aksidentit në Rrugën e Kombit

Shqipëria

Ky është 34 vjeçari që humbi jetën pas aksidentit në Rrugën e Kombit

Më: 23 mars 2023 Në ora: 20:01
Pamje nga aksidenti

Shoferi i kamionit që humbi jetën në Rrugën e Kombit është një 34-vjeçar nga Fieri.

Ngjarja u regjistrua në autostradën Tuneli i Kalimashit-Kukës, në vendin e quajtur Kolsh.

Shtetasi J. K duke drejtuar automjetit tip “Trajler”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe është përplasur me trafik ndarësen.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat