Aksidenti në aksin Mamurras-Laç, identifikohet viktima

Shqipëria

Aksidenti në aksin Mamurras-Laç, identifikohet viktima

Më: 26 mars 2023 Në ora: 09:28
Foto nga vendi i ngjarjes

Alban Miloti ka ndërruar jetë dhe Elvis Doçi ka mbetur i plagosur nga aksidenti i ndodhur mëngjesin e sotme në aksin Mamurras-Laç. Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Gjorem.

Mjeti humbi kontrollin dhe përfundoi jashtë rrugës.

I plagosuri është dërguar drejt Tiranës për ndihmë më të specializuar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat