Të shtënat me armë në Tiranë, u qëllua në drejtim të banesës së zyrtarit të OSHEE-së

Shqipëria

Të shtënat me armë në Tiranë, u qëllua në drejtim të banesës së zyrtarit të OSHEE-së

Më: 26 mars 2023 Në ora: 10:55
Foto ilustrim

Dalin detaje të reja nga ngjarja e ndodhur gjatë natës në Lundër, ku u raportuan të shtëna me armë zjarri në drejtim të një banese.

Burimet konfirmojnë se gjashtë plumba janë qëlluar në drejtim të banesës së Dorian Ballës, i cili mësohet se punon si zyrtar i OSHEE-së.

Gazetarja Xhensila Kodra raporton se dyshohet se shkak është bërë një konflikt i hershëm për pronat.

Sipas burimeve, ngjarja nuk ka lidhje me detyrën e tij.

Plumbat kanë prekur katin e tretë të banesës, pjesën e papafingos ku nuk kishte njeri pasi familja banon në katin e parë dhe të dytë. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat