Makina përplas dy të mitur, dalin detajet e para

Shqipëria

Makina përplas dy të mitur, dalin detajet e para

Më: 9 qershor 2023 Në ora: 21:54
Foto ilustrim

Një aksidenti  i rëndë raportohet të ketë ndodhur pak çaste më parë në qendër të Rrogozhinës.

Një automjet tip “Ford”, me targë dhe drejtuar ende të paidentifikuar ka aksidentuar dy të mitur 10 dhe 11 vjeç dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Si pasojë të mituri ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit dhe sqarimin e rrethanave të aksidentit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat