E frikshme në Berat/ Ishte futur në një qese, gjendet e hedhur pranë varrezave kafka e një gruaje

Shqipëria

E frikshme në Berat/ Ishte futur në një qese, gjendet e hedhur pranë varrezave kafka e një gruaje

Më: 10 qershor 2023 Në ora: 08:29
Policia

Një kafkë e dekompozuar është gjendur dje e hedhur pranë një prej varrezave në Berat. Kafka e dekompozuar është gjetur mesditën e djeshme pranë varrezave të Burdulliasit dhe ndodhej brenda një qeseje plastike.

Ajo është gjetur nga punëtorët e varrezave, të cilët kanë njoftuar menjëherë policinë. Kafka i përkiste një gruaje, por ende nuk dihen më shumë detaje.

Kafka e dekompozuar është transportuar pranë Institutit të Mjekësisë Ligjore, kur edhe do të kryen ekzaminimet e nevojshme që do të përcaktojnë identitetit e saj.

Të njëjtat burime konfirmojnë se po punohet nëpërmjet kamerave të sigurisë të shtëpive e bizneseve përreth varrezave dhe në dalje të rrugës nacionale, për të zbuluar identitetin e shtetasit që e ka hedhur këtë qese me kafkën brenda, pranë varrezave.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat