Përndoqi një vajzë për disa muaj dhe iu gjet municion luftarak në banesë, arrestohet 27-vjeçari në Tiranë

Shqipëria

Përndoqi një vajzë për disa muaj dhe iu gjet municion luftarak në banesë, arrestohet 27-vjeçari në Tiranë

Më: 5 dhjetor 2023 Në ora: 13:52
Foto nga vendi i ngjarjes

Një 27-vjeçar është arrestuar pasi për disa muaj ai ka përndjekur një vajzë në Shijak.

Në kudër të operacionit policor “Cross road”, u bë kontrolli në banesën e të riut A. C.

Ku u gjet një sasi municion luftarak, i cili u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat