Aksident në Fier, përplaset motorçikleta, 40-vjeçari përfundon në spital

Shqipëria

Aksident në Fier, përplaset motorçikleta, 40-vjeçari përfundon në spital

Më: 17 shkurt 2024 Në ora: 12:10
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur në Fier.

Rreth orës 11:10, në qëndër te Divjakës, mjeti buqësor tip “Fiat Agri” me drejtues shtetasin L. Z., rreth 35 vjeç, është përplasur me motoçikletën  tip “Yamaha” me drejtues shtetasin R. Dh., rreth 40 vjeç.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motoçikletës i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat