Aksident në Fier, makina del nga rruga, humb jetën shoferi 58 vjeçar

Shqipëria

Aksident në Fier, makina del nga rruga, humb jetën shoferi 58 vjeçar

Më: 12 prill 2024 Në ora: 15:32
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Bidaj të Fierit.

Rreth orës 14:30, 58 vjeçari G.B, duke drejtuar automjetin tip “Nissan”, ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Për pasojë, 58 vjeçari ka humbur jetën në vend.

Në vendngjarje, grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat