Stani me kanabis në Lezhë/ Sot jepet masa e sigurisë Armando Ndrecën, vëllanë e deputetit socialist

Shqipëria

Stani me kanabis në Lezhë/ Sot jepet masa e sigurisë Armando Ndrecën, vëllanë e deputetit socialist

Më: 13 prill 2024 Në ora: 10:35
Foto nga vendi i ngjarjes

Kanë dalë para Gjykatës së Lezhës Armel Nikdukaj dhe Elvis Shpellazi, të cilët u kapën disa ditë më parë në Kashnjet të Lezhës për kultivim të lëndëve narkotike.

Në orën 10:00 pritet të jepet masa e sigurisë për ta. 

Ndërsa në orën 11:00 ka gjyqin Armando Ndreca, vëllai i deputetit socialist Eduart Ndreca.

Ai u arrestua, si bashkëpunëtor i dyshuar bashkë me dy të tjerët, të cilët kishin kthyer një stan për kultivim kanabisi me llampa.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat