Aksident i rëndë në Radhimë, një i vdekur. Kamioni përplaset me fuoristradën

Shqipëria

Aksident i rëndë në Radhimë, një i vdekur. Kamioni përplaset me fuoristradën

Më: 12 qershor 2024 Në ora: 16:38
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur një by passin në afërsi të fshatit Radhimë, ku një kamion është përplasur më një fuoristradë.

Gazetari i Top Channel, Mikel Marsi, bën me dije se si pasojë ka humbur jetën një drejtuesi i fuoristradës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat