Zetori del nga rruga, humb jetën 55-vjeçari në Kuçovë

Shqipëria

Zetori del nga rruga, humb jetën 55-vjeçari në Kuçovë

Më: 12 qershor 2024 Në ora: 18:12
Foto ilustrim

Një 55-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti ndodhur sot në Kuçovë.

Policia sqaron se në rrugën rurale të fshatit Perondi, zetori që drejtohej nga shtetasi R. K., 55 vjeç, ka dalë nga rruga.

Si pasojë e daljes nga rruga, drejtuesi i mjetit, shtetasi R. K, ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të daljes nga rruga.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat