Në finale Kosova, Maqedonia dhe Turqia në konkurrencën e meshkujve

Volejboll

Në finale Kosova, Maqedonia dhe Turqia në konkurrencën e meshkujve

Më: 20 gusht 2021 Në ora: 13:39
Në finale Kosova, Maqedonia dhe Turqia në konkurrencën e meshkujve

Në gjysmëfinalet e zhvilluara sot ekipi i Kosovës 1, ka arritur të fitoj dhe të siguroj finalen e Kampionatit Ballkanik në konkurrencën e femrave. 

Në konkurrencën e meshkujve në finale do të përballen dy ekipet turke, pasi që shënuan fitore në gjysmëfinale ndaj dy ekipeve të Kosovës 

Ndeshjet për vend të tretë dhe finale zhvillohen sot sipas këtij orari:

Femrat 

Ndeshja për vend të tretë 
Kosova 2 - Shqipëria 15:00 

Finalja 
Kosova 1 – Maqedonia 16:30

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat