Disa lëvizje interesante në afatin kalimtar tek meshkujt 

Volejboll

Disa lëvizje interesante në afatin kalimtar tek meshkujt 

Nga: K.G. Më: 1 shtator 2021 Në ora: 13:14
Lëvizje interesante në afatin kalimtar tek meshkujt 

Ka përfunduar afati kalimtar në volejboll.

Disa klube u përforcuan e disa u dobësuan për edicionin e ri.

Shumica e klubeve janë të gatshme për edicionin e ri dhe secila me synime për rezultate sa më të mira.

 Përforcimet 

1. Blend Hoxha nga Luboteni te Kaçaniku
2. Egzon Limani nga Shpella te Ulpiana
3. Florent Ejupi nga Shpella te Ulpiana
4. Fisnik Salihu nga Prishtina te Drita
5. Liridon Pllana nga Peja te Drenica
6. Egzon Kalludra nga G.E. Theranda te Ferizaj
7. Endrit Nrecaj nga G.E. Theranda te Peja
8. Adriatik Berisha nga Universiteti i Tetovës te Peja
9. Bardhyl Hajdaraj nga Ferizaj te Peja
10. Ndriçim Ejupi nga Prishtina Volley M te Skënderbeu
11. Driton Shabiu nga Shpella te Skënderbeu
12. Kastriot Azemi nga Prishtina te Vëllaznimi
13. Gëzim Salihu nga Prishtina te Vëllaznimi
14. Istref Elezaj nga Prishtina Volley M te Libero
15. Admir Ejupi nga Shpella te Libero
16. Jeton Ejupi nga Shpella te Libero
17. Berat Behramaj nga Drenica te Vellaznimi
18. Qamil Brahimi nga Vëllaznimi te G.E. Theranda
19. Erion Çalaj nga Luboteni Junior te Luboteni
20. Agon Abazi nga Drenica te Luboteni
21. Agron Ahmeti nga Luboteni Junior te Luboteni
22. Zekirja Ajvazi nga Vëllaznimi te G.E. Theranda
23. Agon Abazi nga Drenica te Luboteni
24. Mërgim Franca nga Vëllaznimi te Feronikeli

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat