Të shtunën Superkupa e Kosovës

Volejboll

Të shtunën Superkupa e Kosovës

Më: 14 tetor 2021 Në ora: 18:57
KV Drita

Volejbolli është dike zhvilluar javët e para të garave qoftë të meshkujt qoftë të femrat.

Në fundjavë do të zhvillojnë edhe ndeshjen e Superkupës së Kosovës (femrat).

"Të shtunën me fillim nga ora 20:00, në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë do të zhvillohet ndeshja e Superkupës së Kosovës 2021, në konkurrencën e femrave. 

Drita si kampione e Kosovës në fuqi apo M Technologie si fituese e Kupës, do të luftojnë për trofeun e Superkupës", njofton Federata e Volejbollit e Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat