Prishtina Volley-t nuk po i shkon mbarë

Volejboll

Prishtina Volley-t nuk po i shkon mbarë

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 14:18
Prishtina Volley-t nuk po i shkon mbarë

Prishtina Volley nuk po shënon rezultate të mira, nuk po i shkon mbarë!

Tri ndeshje po aq humbje, megjithatë klubi kryeqytetas pritet të këndellet dhe të futet në seri të fitoreve.

Rezultat, java 3-të

Drenica - Drita  0:3 /11:25, 16:25,  22:25/  
Luboteni - Vëllaznimi 3:0 /25:16, 25:21,  25:22/ 
Peja  - Golden Eagle Theranda 2:3 /25:15, 25:27,  25:16,  22:25,  15:17/ 
Ferizaj - Ulpiana 3:0 /25:21, 25:13,  25:23/ 
Skënderbeu - Prishtina Vollej 3:1 /25:20, 13:25,  25:23, 26:24/  

Ne javën 4, me 23/24 tetor, takohen: Drita - Prishtina Volley, Ulpiana - Skenderbeu, Golden Eagle Theranda - Ferizaj, Vëllaznimi - Peja dhe Drenica - Luboteni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat