Kupa e Shqipërisë, sot sfida te femrat dhe meshkujt!

Volejboll

Kupa e Shqipërisë, sot sfida te femrat dhe meshkujt!

Më: 17 dhjetor 2021 Në ora: 11:41
Kupa e Shqipërisë, sot sfida te femrat dhe meshkujt!

Kupa e Shqipërisë, sot sfida te femrat dhe meshkujt!

Kupa e Shqipërisë në volejboll do të vijojë sot me takimet e radhës për fazën në grupe.

Te femrat sot do të kemi një sfidë në Grupin B, teksa Barleti pret Elbasanin.

Në radhët e meshkujve sot do të zhvillohen ndeshjet, Farka-Tirana dhe Studenti-Skënderbeu për Grupin A, si dhe Partizani-Elbasani e vlefshme për Grupin B.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat