Skena të turpshme, plas grushti mes tifozëve shqiptarë, ja si ndiqen

Volejboll

Skena të turpshme, plas grushti mes tifozëve shqiptarë, ja si ndiqen

Më: 2 mars 2022 Në ora: 17:53
Skena të turpshme, plas grushti mes tifozëve shqiptarë, ja si ndiqen

Skena të turpshme, plas grushti mes tifozëve shqiptarë, ja si ndiqen mes vete!

Pak minuta para finales së Ligës “Gjergj Kastrioti” në volejboll për femra, salla “Feti Borova” në kryeqytet është bërë skenë për disa akte kafshërore mes dhjetëra tifozësh nga grupet “Fanatics” dhe “Ujqërit e Dëborës”.

Në mungesë të forcave të rendit në sallë, tifozët e Tiranës kanë sulmuar sektorin e tifozëve të Skënderbeut. Për disa minuta salla u kthye në arenë përleshjeje.

Pamje të shëmtuara, që kanë shokuar edhe lojtaret në parket. Ngjarje vërtetë të shëmtuara që nuk asnjë lidhje me mesazhin që përcjell sporti...

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat