Në fundjavë zhvillohet Kampionati i Kosovës ne Beach Volley U20!

Volejboll

Në fundjavë zhvillohet Kampionati i Kosovës ne Beach Volley U20!

Më: 9 qershor 2022 Në ora: 17:10
Në fundjavë zhvillohet Kampionati i Kosovës ne Beach Volley U20!

Në fundjavë zhvillohet Kampionati i Kosovës ne Beach Volley U20!

Beach Volley kosovar vazhdon me aktivitetet verore. Federata e Volejbollit të Kosovës (FVK) njofton se këtë fundjavë organizon Kampionatin e grupmoshës nën 20-vjeç.

Të drejtë pjesëmarrje kanë të gjithë lojtarët e licensuar nga FVK të lindur në vitin 2003 e më të rinj.

Afati i fundit për regjistrimin e ekipeve të interesuara është data 10 qershor, deri në ora 16:00.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat