Olta Kalludra: Gazeta “Bota sot”, po e bën një punë të madhe

Volejboll

Olta Kalludra: Gazeta “Bota sot”, po e bën një punë të madhe

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 22:13
Olta Kalludra

Trajnerja e klubit të volejbollit Vushtrria, Olta Kalludra, uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.

Kalludra e çmon shumë kontributin e gazetës, veçmas që nuk e lë anash sportin skofiar.

“Urime 27 vjetori i gazetës “Bota sot”. 

Uroj gazetën dhe gazetarin Kemajl Goca, një punë të madhe që po e bëni. Si medium keni një vlerësim madh nga familja ime”, uron Olta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat