Muharremaj: Vajzat tona janë më të mirat në Kosovë 

Volejboll

Muharremaj: Vajzat tona janë më të mirat në Kosovë 

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 11:43
Muharremaj pret lojtaret

Bali Muharremaj, kryetar i komunës së Therandës, përgëzon vashat e reja të Therandës.

KV Theranda – femrat është kampion i Kosovës U-14. 

“Adresa e kupave është Komuna e Suharekës. 

Image

KV Theranda po avanson në mënyrë të suksesshme me fitore të vazhdueshme.

Vajzat tona janë më të mirat në Kosovë, e që kjo nënkuptohet se i kemi edhe trajnerët e mirë e të përkushtuar.

Urime dhe suksese!”, ka thënë Muharremaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat