Burimet brenda klubit: Edon Ibrahimi nuk është kryetrajner i Fer Volley-t

Volejboll

Burimet brenda klubit: Edon Ibrahimi nuk është kryetrajner i Fer Volley-t

Nga: Kemajl Goca Më: 30 korrik 2022 Në ora: 16:40
Edon Ibrahimi

Edon Ibrahimi ka ditët më të vështira, nuk e ka të lehtë të ndahet me klubin Fer Volley nga Ferizaj, ku është kryetrajner që nga themelimi.

Burimet brenda klubit ferizajas, thonë për gazetën kombëtare “Bota sot”, se Edoni nuk është kryetrajner i klubit për edicionin 2022-2023. 

“Nuk është Edoni kryetrajner i Fer Volleyt për edicionin 2022-2023. Së shpejti do të dihet pse edhe nga vet Edoni”, thotë një zyrtar i lartë brenda klubit, duke mos dhënë asnjë detaj tjetër.

Image

Pse po largohet Edoni? Pyetje pa përgjigje! Kryetrajneri që e ngriti këtë klub. 

Image

Po kush është Edoni me suksese? Me Fer Volleyn është fitues i Ligës së Parë, kampion i Superligës B, nënkampion i Superligës A, si dhe finalist i Kupës dhe Fitues i Kupës së FVK-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat