Asllanaj kthehet në Prishtina - F

Volejboll

Asllanaj kthehet në Prishtina - F

Nga: K.G.. Më: 1 shtator 2022 Në ora: 12:17
Asllanaj

Volejbollistja me përvojë, Drenusha Asllanaj, kthehet në klubin e Prishtina – F, anëtare e Superligës B.

Lajmi bëhet i ditur nga drejtori sportiv Mehdi Mehmeti.

Kryeqytetaset synojnë rikthimin në elitën e volejbollit të Kosovës.

Asllanaj ka përvojë të madhe dhe do të jetë një përforcim i madh për Prishtinën, që synon kreun e tabelës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat