KV Peja niset drejt Turqisë për Kupën Ballkanike

Volejboll

KV Peja niset drejt Turqisë për Kupën Ballkanike

Më: 19 shtator 2022 Në ora: 12:42
KV Peja

KV Peja niset drejt Turqisë për Kupën Ballkanike!

Kampioni i Superligës dhe Kupës së Kosovës në volejboll, KV Peja, meshkujt, ka marrë rrugë drejt Turqisë aty ku do garojë për Kupën Ballkanike mes datave 20-21 shtator.

Federata e Volejbollit të Kosovës (FVK) do të njoftojë me kohë për agjendën e ndeshjeve.

FVK i uron fat dhe përfaqësim sa më dinjitoz Pejës në këtë kompeticion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat