Rezultatet dhe tabela pas xhiros së tetë

Volejboll

Rezultatet dhe tabela pas xhiros së tetë

Më: 13 nëntor 2022 Në ora: 22:25
Rezultatet

Drita vazhdon të kryesojë me bilanc të qind për qind të fitoreve, derisa ka grumbulluar 24 pikë pas tetë ndeshjeve të luajtura.

Në vendin e dytë vjen Skenderaj me 21 pikë, pas shtatë fitoreve dhe një humbjeje, e përcjellur nga Fer Volley që grumbullon 13 pikë, me një bilanc prej katër fitoreve dhe katër humbjeve.

Pozita e katërt është e rezervuar për M-Technologie, ekip i cili ka nëntë pikë, duke regjistruar 3 fitore dhe pesë humbje në proces.

Image

Fushë Kosova vjen në vendin e pestë me me po aq pikë - dy fitore dhe gjashtë humbje, ndërsa Feronikeli është pa pikë këtë edicion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat