Peja mbyll aventurën në Kupën "Pavarësia"

Volejboll

Peja mbyll aventurën në Kupën "Pavarësia"

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 21:30
Peja mbyll aventurën në Kupën "Pavarësia"

Peja mbyll aventurën në Kupën "Pavarësia", mposhtet në gjysmëfinale nga Partizani!

Peja i ka dhënë fund aventurës në Kupën "Pavarësia" - e cila po zhvillohet mes ekipeve nga Shqipëria dhe Kosova në Tiranë, për nder të 110 vjetorit të Pavarësisë.

Peja është mposhtur me rezultat 0-3 (22-25, 21-25, 20-25) nga Partizani.

Parizani në finale do të ndeshet me Tiranën, ndërsa ekipet kosovare rikthehen në Kosovë për garat nacionale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat