Çfarë thotë Kadriu pas fitores ndaj Feronikelit?

Volejboll

Çfarë thotë Kadriu pas fitores ndaj Feronikelit?

Më: 25 mars 2023 Në ora: 13:36
Ylli Kadriu

Skenderaj ka shënuar fitore me lehtësi, me rezultat 3:0 ndaj Feronikelit të Drenasit, në kuadër të Superliga A në volejboll (femrat).

Trajneri i Skenderajt, Ylli Kadriu, pas fitores kundër Feronikelit, tha se është i kënaqur me angazhimin e vashave të tij:

“Një ndeshje në të cilën kishim mundësi të provonim të gjitha lojtaret dhe ato që kanë më pak hapësirë gjatë kampionatit.

Interesante ishte loja e junioreve me një rivalitet të madh ku vajzat tona po vazhdojnë të luajnë tërë kampionatin pa asnjë set të humbur, gjë që më gëzon shumë”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat