Ilazi: Të mendojmë për të ardhmen 

Volejboll

Ilazi: Të mendojmë për të ardhmen 

Më: 26 mars 2023 Në ora: 22:54
Ilazi

Trajneri i Dritës, Lorik Ilazi, pas fitores kundër Feronikelit, shprehet i lumtur me volejbollistet e tij.

Vashat e kampiones në fuqi ngadhënjyen me rezultat bindës 3:0 ndaj Feronikelit nga Drenasi, në kuadër të Superligës A. 

"Ndeshje kundër ekipit të fundit në tabelë, mundësi për lojtaret e reja që t'i shohim dhe të mendojmë për të ardhmen. 

Të gjithë ndeshjen e luajtëm me ekipin e dytë dhe vajzat kishim paraqitje të shkëlqyer dhe treguan vërtetë vlera të larta”, tha Ilazi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat