Kombëtarja e Kosovës pësoi humbje nga Greqia

Volejboll

Kombëtarja e Kosovës pësoi humbje nga Greqia

Më: 14 shtator 2023 Në ora: 19:15
Erion Bajrami e Ermal Maliqi

Në ndeshjen e tretë të zhvilluar në Lojërat Mesdhetare në rërë “Heraklion 2023”,

Kombëtarja e Kosovës pësoi nga ajo e Greqisë me rezultat 2:0.

Dyshja jonë Erion Bajrami e Ermal Maliqi, pas fitores ndaj Marokut, e kanë pësuar humbjen e dytë, në sete 16:21 dhe 12:21.

Pavarësisht kësaj, “Dardanët” treguan paraqitje dinjitoze, duke e regjistruar një fitore nga tri ndeshje në grupin D.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat