Liga Gjergj Kastrioti me sfida interesante

Volejboll

Liga Gjergj Kastrioti me sfida interesante

Më: 1 shkurt 2024 Në ora: 20:50
Ndeshjet

Pas ndeshjeve të tri xhirove të para të zhvilluara në vitin 2023, Liga Gjergj Kastrioti në konkurencën e vajzave, rikthehet në aksion këtë fundjavë me ndeshjet e xhirove 4 e 5.

4 ekipe nga Kosova dhe 4 tjera nga Shqipëria do të zhvillojnë garat në formë grumbullimi.

Në foto janë oraret e ndeshjeve te vajzat, ku nikoqire e garave në grupin A, është KV Skenderaj.

Image

Ndeshjet

Takimet në palestrën “Ilaz Kodra” pritet të përcillen me interesim, në një konkurencë serioze që po zhvillohet në Grupin A dhe B.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat