Dashuria e parë nuk harrohet, Edon Ibrahimi rikthehet në folenë e tij

Volejboll

Dashuria e parë nuk harrohet, Edon Ibrahimi rikthehet në folenë e tij

Nga: K.G. Më: 13 qershor 2024 Në ora: 19:34
Edon Ibrahimi

Dashuria e parë nuk harrohet dhe Edon Ibrahimi rikthehet në folenë e tij!

Fer Volley dhe Edon Ibrahimi kanë një të përbashkët që nga themelimi i këtij klubi. 

Ibrahimi do të udhëheq si trajner Fer Volleyn (femrat).

“Rikthehet Edon Ibrahimi.

Edoni ishte pjesë e klubit Vk. Pirane në Sllovaki sezonin që lamë pas, ai u rikthye në janar por për shkaqe private nuk kishte të drejt të drejtoj ekipin në ndeshje zyrtare.

Rikujtojmë se Edoni ishte pjesë edhe e klubit hungarez Veszprem VESC si dhe në të kaluarën ka drejtuar kombëtaren e Kosovës U17 dhe U21. Këtë sezon Edoni ka vendosur të qëndroj në Fer Volley pa marr parasysh ofertave”, - njofton KV Fer Volley.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat