Kuka: Sot ditën e nisëm me testime PCR!

Xhudo

Kuka: Sot ditën e nisëm me testime PCR!

Më: 2 janar 2021 Në ora: 12:58
Kuka: Sot ditën e nisëm me testime PCR!

Selektori i Kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, ka bërë testimin e  garuesve të tij për Covid 19. 

“Sot ditën e nisëm me testime PCR!

Bashkëpunim dhe mirëkuptim nga Prof Naser Ramadani Drejtor i IKSHPK prej fillimit të pandemisë!

Ndërsa në Pejë Doktoresha Adnora Nurboja ishte në çdo moment afër ekipit tonë dhe stafi i saj poashtu,ajo sot personalisht ishte gjatë testimeve dhe i shprehëm faleminderimet tona.

Heronjtë mantelbardhë u shkoftë mbarë ky vit me shpresë se së shpejti do fillojmë jetën normale e ju do jeni më afër familjeve të juaja!”, shkruan Kuka në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat