Kuka: Kjo e bën ekipin tonë të ecim përpara drejt majave botërore

Xhudo

Kuka: Kjo e bën ekipin tonë të ecim përpara drejt majave botërore

Nga: K.G. Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 17:56
Kuka: Kjo e bën ekipin tonë të ecim përpara drejt majave botërore

Selektori i Kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, tërë vëmendjen e ka  nga garat e mëdha, siç janë Lojërat Olimpike dhe me synime që të sjellin medalje tjetër nga kjo ngjarje e madhe për shtetin e Kosovës.

“Çelësi i suksesit, puna ekipore!

Klubi ynë përveç sukseseve në  vete ngërthen përkushtim e përkrahje ndaj njëri tjetrit në të gjitha sferat  jetësore

Kjo e bën ekipin tonë të ecim përpara drejt Majave Botërore e Olimpike”, ka shkruar Kuka në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat