Kuka: Pjesë e pandashme e ekipit tonë, pastërtia!

Xhudo

Kuka: Pjesë e pandashme e ekipit tonë, pastërtia!

Më: 20 mars 2021 Në ora: 14:08
Kuka: Pjesë e pandashme e ekipit tonë, pastërtia!

Selektori i Kombëtare së Kosovës, Driton Kuka, ka befasuar me një fotografi, që e ka postuar në facebook.
“Pjesë e pandashme e ekipit tonë, pastërtia!

Flaka, Fatjona e Erza sportiste Kampione dhe me shumë medalje Evropiane e Erza edhe medaliste e Lojërave Olimpike për të rinj!

E vetmja deri tash për Kosovën në nivel Botëror për të reja në Buenos Aires...

Janë modeste dhe nuk bëjne shumë zhurmë por po ngriten në Sportiste Elitare me hapa të sigurt!

Komuniteti i xhudos pa zhurmë por me vringëllima medaljesh, gjithmonë ne arena sportive aty ku është vendi dhe vlera e sportit e jo ndryshe...”, ka shkruar Kuka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat